Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 11:12:06

Відбулося засідання "круглого столу" на тему "Розвиток туристичної галузі в Чернігівській області"

19.09.2014   07:05Агенцiя

Організатором засідання виступило КП «Центр державно-приватного партнерства» Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації.

В засіданні «круглого столу» з обговорення питання розвитку туристичної галузі прийняли участь: директор Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації Олег Міщенко, науковий керівник «Інституту інтелектуальних інвестицій» Валентин Підвисоцький, перший заступник директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександр Левочко, начальник управління стратегічного розвитку та туризму міської ради Борис Атрощенко, генеральний директор Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» Андрій Острянко, голова правління ПАТ «Полікомбанк» Микола Тарасовець та керівники місцевого самоврядування, громадських організацій і агентств.

Під час зустрічі директор Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації Олег Міщенко наголосив, що розвиток туристичної галузі – це один із пріоритетних напрямків соціального-економічного розвитку регіону. В останні роки туризм став однією із найприбутковіших галузей світової економіки. Чернігівська область має надзвичайно великий туристично-рекреаційний потенціал. Саме туризм забезпечує відновлення фізичних та духовних сил людини, її працездатності і здоров’я, сприяє підвищенню зайнятості населення, розвитку ринкових відносин, міжнародному співробітництву. Розвиток туристичної галузі буде сприяти залученню інвестицій в область.

Учасниками засідання обговорено питання щодо створення інвестиційно-інноваційного туристичного кластеру Чернігівської області.
Водночас, визначені основні стратегічні завдання, а саме:
- забезпечення збалансованого розвитку області та управління туристичним середовищем;
- створення цікавих туристичних продуктів на основі туристичного потенціалу області;
- забезпечення галузі висококваліфікованими кадрами для обслуговування туристів;
- активна рекламно-інформаційна діяльність.

Головним завданням визначено формування на території області конкурентоспроможної туристично-рекреаційної галузі як однієї з провідних галузей економіки та створення туристичного продукту, здатного максимально задовольнити потреби внутрішнього і міжнародного (в’їзного) туризму. Об’єктивно регіон для цього має всі необхідні передумови.

Отже створення туристичного кластеру передбачає здійснення комплексу заходів щодо удосконалення системи державного регулювання туризму, розвитку матеріально-технічної бази та туристичної інфраструктури, ефективного використання наявних рекреаційних ресурсів, збереження історично-культурної спадщини.

В результаті переговорів учасники засідання вирішили доручити КП «Центр державно-приватного партнерства» спільно з Чернігівською агенцією регіонального розвитку «Вектор» розробити модель взаємодії суб’єктів – учасників кластеру, та внести пропозиції щодо активізації їх роботи в маркетинговому та організаційному аспектах, за принципом технічного коридору, для затвердження на наступному засіданні «круглого столу».
 

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».