Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 18:52:37

Прокуратура контролює розслідування щодо 64 млн. грн. бюджетних коштів, які відійшли фіктивним фірмам

19.09.2014   06:42

Прокуратурою Чернігівської області з огляду на складність, великі обсяги та актуальність передано з міськвідділу внутрішніх справ до Слідчого управління УМВС області два кримінальних провадження щодо розкрадання бюджетних коштів при виконанні робіт на замовлення КП «Чернігівводоканал».

В обох кримінальних провадженнях розслідуються виявлені контролюючими органами випадки виведення бюджетних коштів, виділених на проведення робіт, через фірми-підрядники на рахунки суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності.

Про це повідомив перший заступник прокурора області Олександр Шморгун.
— У першому випадку мова йде про кошти в сумі 64 млн. грн. за виконання робіт по заміні аварійних ділянок водопровідних та каналізаційних систем. У другому випадку в рамках кримінального провадження з’ясовуються обставини освоєння майже 300 тис. грн. бюджетних коштів при виконанні робіт з будівництва напірного каналізаційного трубопроводу, — уточнив він.
— Про повну картину проведення робіт і використання коштів, а також і про остаточну кваліфікацію дій тих чи інших осіб, говорити поки що зарано. Усе це буде встановлено і визначено під час досудового розслідування, продовжив перший заступник прокурора області. — Ці факти змушують підозрювати розкрадання бюджетних коштів, тому мають бути ретельно перевірені й отримати свою правову оцінку. Зараз ми наполягаємо на об’єктивному та принциповому розслідуванні і при здійсненні прокурорського нагляду робимо все від нас залежне, щоб воно було саме таким.

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини