Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 вересня, 08:00:22

В Куликівці затримано крадія-гостролера

19.09.2014   06:40

Оперативники карного розшуку Куликівського райвідділу УМВС в Чернігівській області вирахували і затримали крадія, який «чистив» дачі, квартири та будинки на території району.

Як розповів начальник Куликівського райвідділу міліції Сергій Довгопол, під час проведення операції «Квартира» оперативники карного розшуку вийшли на 35-річного злодія, мешканця іншого району, який в Куликівському районі займався кримінальним промислом. «Чистив» дачні будиночки та помешкання жителів району.

В селі Дрімайлівка молодик скоїв крадіжку запчастин з мотоцикла «Ява», які знаходилися в сараї дачного господарства. В селі Грабівка шляхом пошкодження вхідних дверей будинку викрав кольоровий телевізор та 500 гривень.

Щоб затримати крадія оперативники провели цілий комплекс заходів - відпрацювали осіб, раніше засуджених за аналогічні злочини, перевірили підобліковий контингент, місця можливої скупки краденого. В результаті під час реалізації отриманої оперативної інформації міліціонери вийшли на слід крадія-гастролера і затримали його.

Зловмисником виявився 35-річний мешканець Корюківки, який ніде не працював. Молодик дав правдиві свідчення та у всьому зізнався.

За всіма фактами міліцією Куликівського РВ відкрито кримінальні провадження за частиною 1 та 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка поєднана з проникненням у житло) - карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років. Слідство триває.

Останні новини Чернігівщини

Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23

Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02

Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.

Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37

Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини