Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 17 вересня по 08 годину 18 вересня 2014 року
МНС
Пожежі: зареєстровано 8 пожеж, з яких 3 в житловому секторі 4 сухої трави та 1 сміття.
1. Пожежа сухої трави - Чернігівський район, біля с. Киїнка - О 09 год. 25 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
2. Пожежа в житловому секторі - Сосницький район, с. Загребелля, вул. Перемоги - О 12 год. 59 хв. сталася пожежа двох господарчих будівель (7х7 м та 6х6 м, стіни дерев'яні, покрівлі шиферні). Власник встановлюється. Вогнем знищено 2 будівлі. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 2 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 400 000 грн.
3. Пожежа сухої трави - Городнянський район, с. Хрипівка - О 14 год. 10 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
4. Пожежа в житловому секторі - Менський район, с. Семенівка, вул. Радянська - О 14 год. 10 хв. сталася пожежа житлового будинку (8х6 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття та стіни. Ймовірна причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Збиток - 8 000 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.
5. Пожежа сухої трави - Козелецький район, біля с. Романьки - О 16 год. 45 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 тис. кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
6. Пожежа сухої трави - Чернігівський район, біля с. Зайці - О 17 год. 21 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина - підпал. Збитку не нанесено.
7. Пожежа в житловому секторі - смт Куликівка, вул. Гагаріна - О 17 год. 43 хв. сталася пожежа господарчої будівлі (6х5м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 7 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.
8. Пожежа сміття - Чернігівський район, біля с. Березанка - О 20 год. 48 хв. на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 1 тис. кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
Інші повідомлення:
17.09.2014 року о 08 год. 49 хв. для надання допомоги по відкриванню вхідних дверей у квартирі за адресою: м. Чернігів, вул. Бєлова, 20 кв. 6 залучалося відділення 1 ДПРЧ (1 одиниця техніки та 4 чоловіки особового складу).
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression