Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 жовтня, 12:18:49

Прилуки: рятувальники витягнули чоловіка з недіючої колодязної шахти

17.09.2014   07:49

15 вересня о 12:40 у м. Прилуки до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що по вул. Межова на приватному подвір'ї в чотириметрову недобудовану колодязну яму впав 31-річний чоловік.

На місце події оперативно прибули рятувальники 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини, двоє з яких спустилися до постраждалого.

За допомогою рятувальних мотузок і нош вони підняли чоловіка на поверхню та передали медичним працівникам.

Як стало відомо постраждалий з власної необережності впав у яму та дуже сильно вдарився головою тому й не зміг навіть підвестися.

З діагнозом закрита черепно-мозкова травма чоловіка госпіталізовано до Прилуцької міської лікарні.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини