Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 12:24:03

Аграрії Чернігівщини направили продукти харчування для жителів Сходу України

16.09.2014   13:33Агенцiя

15 вересня чернігівські аграрії вчергове направили на схід України гуманітарну допомогу. Сільськогосподарські підприємства, які розташовані у Бахмацькому районі, ТОВ «СП «Агродім» та СТОВ «Україна» цього разу зібрали і направили для жителів Маріуполя одну тонну продуктів харчування.

Жителям Донеччини, які перебувають у важкому матеріальному становищі, чернігівські підприємці направили м'ясні консерви, крупи, борошно, цукор та олію власного виробництва.

У минулому місяці сільськогосподарські підприємства передали чернігівчанам, які перебувають у зоні АТО, 4 тони необхідних товарів, речей, військової амуніції та спорядження. Наразі формується ще один вантаж для військових.


Прес-служба ТОВ «СП «Агродім»

Останні новини Чернігівщини

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

На прикордонні Чернігівщини росіяни атакували водія автомобіля, який віз хліб: поліція задокументувала воєнний злочин 11:58

Вранці 9 червня у Семенівській громаді Новгород-Сіверського району росіяни поцілили дроном по автомобілю під керуванням 55-річного чоловіка, який доставляв хліб мешканцям прикордоння.

 Посол Латвії провів лекцію для чернігівських студентів і побачив, як працює місцевий бізнес

Посол Латвії провів лекцію для чернігівських студентів і побачив, як працює місцевий бізнес 11:56

Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс провів лекцію для студентів Чернігівської політехніки. Серед слухачів – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини