Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 15:18:38

"Шиферну лихоманку" зупинили правоохоронці

16.09.2014   08:52

У ході проведення оперативно-розшукових заходів та операції «Квартира» працівники Новгород-Сіверського і Щорського райвідділів внутрішніх справ затримали двох «шиферних» злодіїв.

Зокрема, до Новгород-Сіверського райвідділу міліції надійшла інформація про скоєння крадіжки від 54-річного жителя Шостки Сумської області.

Потерпілий поскаржився, що в селі Новоселівка з приміщення господарської будівлі, що йому належить, викрадено 20 листів шиферу. Лише кілька годин знадобилося правоохоронцями для того, щоб встановити особу злодія: ним виявився 22-річний місцевий житель.

Аналогічний злочин розкрили і щорські правоохоронці. Вони затримали тридцятирічного жителя села Старі Боровичі, який уночі проник на дах корівника приватного сільськогосподарського підприємства «Щорс» і викрав звідти 30 листів шиферу.

В обох учасників цієї «шиферної лихоманки» крадене вилучено. Відносно них відкрито кримінальні провадження за статтею 185 ч. 1 Кримінального кодексу України, яка передбачає суворе покарання за ці дії: від штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років.
 

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини