Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 03:35:25

На прийом до прокурора області можна прийти не тільки в Чернігові

15.09.2014   16:56

… Жителька Городні багато років пропрацювала в шкідливих умовах на місцевому заводі "Агат", але тепер не може добитися від підприємства довідки про це.

Довідка потрібна для призначення їй пільгової пенсії. На письмові звернення жінки раз у раз надаються довідки зі зміненою назвою підприємства-роботодавця. І за тим документом пенсії їй нарахувати не можуть.

З такою скаргою жінка прийшла у п'ятницю, 12 вересня, на особистий прийом прокурора Чернігівської області, який проводився в м. Городня.

Тепер вона має надію на вирішення своєї проблеми. Прокурором області доручено провести перевірку за зверненням заявниці та вжити заходів реагування. У її випадку таким заходом може бути, зокрема, пред'явлення прокуратурою до суду в інтересах громадянки цивільного позову про зобов'язання видати необхідний документ.

Така ж можливість викласти свої скарги особисто керівнику прокурори області, не приїжджаючи до обласного центру, є і в жителів інших районів Чернігівщини. Виїзди до районів з метою проведення особистого прийому громадян прокурором області Володимиром Стеценком здійснюються щотижнево.

За можливості, прийом громадян проводиться не тільки в райцентрі, а і в одному або кількох селах цього району.

Наприкінці минулого тижня, в п'ятницю, Володимир Стеценко приймав громадян в м. Городня, на позаминулому тижні - в м. Семенівка. Наступний такий виїзд планується 19 вересня до Сосниці та Коропа. Записатися на прийом можна в прокуратурах цих районів.

Про день і час роботи виїзної приймальні керівництва прокуратури області для жителів району заздалегідь даються оголошення в місцевих засобах масової інформації та через сільські й селищні ради.


Довідково:
У прокуратурі Чернігівської області, що в обласному центрі (м. Чернігів, вул. Князя Чорного, 9) особистий прийом громадян прокурором області проводиться по вівторках, з 14-00 до 21-00. Записатися треба заздалегідь. З усіма питаннями щодо прийому громадян можна звертатися за тел. (0462) 69-98-82 в робочий час щоденно.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини