Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 18:30:33

На прийом до прокурора області можна прийти не тільки в Чернігові

15.09.2014   16:56

… Жителька Городні багато років пропрацювала в шкідливих умовах на місцевому заводі "Агат", але тепер не може добитися від підприємства довідки про це.

Довідка потрібна для призначення їй пільгової пенсії. На письмові звернення жінки раз у раз надаються довідки зі зміненою назвою підприємства-роботодавця. І за тим документом пенсії їй нарахувати не можуть.

З такою скаргою жінка прийшла у п'ятницю, 12 вересня, на особистий прийом прокурора Чернігівської області, який проводився в м. Городня.

Тепер вона має надію на вирішення своєї проблеми. Прокурором області доручено провести перевірку за зверненням заявниці та вжити заходів реагування. У її випадку таким заходом може бути, зокрема, пред'явлення прокуратурою до суду в інтересах громадянки цивільного позову про зобов'язання видати необхідний документ.

Така ж можливість викласти свої скарги особисто керівнику прокурори області, не приїжджаючи до обласного центру, є і в жителів інших районів Чернігівщини. Виїзди до районів з метою проведення особистого прийому громадян прокурором області Володимиром Стеценком здійснюються щотижнево.

За можливості, прийом громадян проводиться не тільки в райцентрі, а і в одному або кількох селах цього району.

Наприкінці минулого тижня, в п'ятницю, Володимир Стеценко приймав громадян в м. Городня, на позаминулому тижні - в м. Семенівка. Наступний такий виїзд планується 19 вересня до Сосниці та Коропа. Записатися на прийом можна в прокуратурах цих районів.

Про день і час роботи виїзної приймальні керівництва прокуратури області для жителів району заздалегідь даються оголошення в місцевих засобах масової інформації та через сільські й селищні ради.


Довідково:
У прокуратурі Чернігівської області, що в обласному центрі (м. Чернігів, вул. Князя Чорного, 9) особистий прийом громадян прокурором області проводиться по вівторках, з 14-00 до 21-00. Записатися треба заздалегідь. З усіма питаннями щодо прийому громадян можна звертатися за тел. (0462) 69-98-82 в робочий час щоденно.
 

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини