Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 червня, 13:56:16

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

15.09.2014   13:29

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 13 вересня по 08 годину 14 вересня 2014 року

Пожежі: зареєстровано 14 пожеж, з яких 7 в житловому секторі, 1 інша та 6 сухої трави. Врятовано 1 людину.
 
1. Пожежа в житловому секторі Бобровицький район, с. Браниця О  13 год. 00 хв. сталася пожежа дровника. Вогнем знищено будівлю та 5 куб. м дров. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 1 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25 000 грн.
 
2. Пожежа сухої трави м. Чернігів, вул. Малиновського О 13 год. 19 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі
250 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
3. Пожежа сухої трави м. Ічня, вул. Жадьківська О 13 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
4. Пожежа сухої трави біля м. Борзна О 13 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі
5 тис. кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
5. Пожежа в житловому секторі Козелецький район, с. Соколівка О 14 год. 30 хв. сталася пожежа господарчої будівлі та лазні в господарстві гр.Б., та пожежа господарчої будівлі в господарстві гр.Н. Вогнем знищено будівлю та лазню в господарстві гр.Б., знищено покрівлю та перекриття господарчої   будівлі, пошкоджено стіни в господарстві гр.Н. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
 
6. Пожежа сухої трави Прилуцький район, с. Полова О 15 год. 00 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 4 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
7. Пожежа м. Чернігів, вул. Старобілоуська О  15 год. 15 хв. сталася пожежа будівлі для зберігання сміттєвих контейнерів.
Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 6 кв. м. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.
 
8. Пожежа сухої трави біля м. Мена О 15 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
9. Пожежа в житловому секторі Сосницький район, с. Філонівка О  15 год. 22 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни. Причина - необережне поводження з вогнем гр. Ф., 1928 р.н. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
 
10. Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. Развинівка О 17 год. 40 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено веранду та покрівлю будинку. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
 
11. Пожежа в житловому секторі смт Варва, вул. Некрасова О 17 год. 42 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 10 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
 
12. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Киїнка О 20 год. 21 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
13. Пожежа в житловому секторі Прилуцький район, с. Линовиця О 22 год. 10 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено ліжко та домашні речі. Причина - необережність під час куріння господаря. Збитки встановлюються. Врятовано господаря та матеріальних цінностей на суму 35 000 грн.
 
14. Пожежа в житловому секторі м. Ічня, вул. Піонерська О  04 год. 30 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю. Причина та збитки встановлюються.

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини