Нічний кримінальний "промисел" неповнолітніх припинили правоохоронці
Чернігівські правоохоронці затримали групу підлітків, які ночами викрадали з легкових автомобілів жителів обласного центру відеореєстратори.
«Цікаво» і «змістовно», але аж із занадто кримінальним відтінком проводили свої нинішні літні канікули шестеро підлітків одного з мікрорайонів обласного центру. Коли сутеніло - хлопці вирушали на «промисел».
Мета у них була одна - обзавестися відеореєстраторами. А щоб досягти своєї мети і при цьому не платити грошей, вони нишпорили подвір'ями багатоповерхівок, вишукували автомобілі, які були обладнані такою жаданою їм річчю, перевіряли наявність там сигналізації. І коли остання була відсутня (а нерідко траплялося й таке) - хутко бралися за діло. А точніше - за цеглину. Мить - і бокове скло легковика розліталося в друзки, а ще мить - і відірваний відеореєстратор уже був у руках неповнолітніх злодіїв. Через кілька секунд на місця злочину і сліду від злодіїв не залишалося...
Так тривало майже весь серпень. А географія «нічних вояжів» цієї кримінальної шістки була широкою: від Бобровиці й до Масанів, і від району ремзаводу і до Валу. Словом, по всьому Чернігову. Думали хлопці, що працюють «професійно» і все їм зійде з рук.
Та не врахували вони одного. Того, що й працівники міліції працюють професійно. Вони швидко вийшли на слід юних зловмисників і в одну з ночей взяли їх усіх, як кажуть, на «гарячому». Діватися було нікуди і зізналися вони у всіх своїх «гріхах». А таких лише за скромними підрахунками вже нараховується близько півтора десятки. Слідство у цій справі триває.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.