Міліція затримала лікаря-корупціонера
Після проведення комплексу оперативних заходів правоохоронці задокументували факти отримання неправомірної вигоди ортопедом-травматологом однієї з районних лікарень Чернігівщини.
До Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю Обласного управління міліції звернулася 47-річна жінка.
Громадянка повідомила, що лікар ортопед-травматолог районної лікарні вимагає у неї 1800 гривень неправомірної вигоди за позитивний висновок щодо продовження терміну групи інвалідності. В подальшому факт отримання коштів лікарем був задокументований працівниками міліції.
Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди), що карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.
Зараз співробітниками Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю встановлена причетність лікаря до кількох аналогічних випадків.
Останні новини Чернігівщини
Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23
Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02
Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.
Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37
Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.