Патріотиче авто для 13-го батальйону територіальної оборони
Згідно з рішенням голови обласної державної адміністрації Володимира Івашка сьогодні, 12 червня, в обласному центрі відбулася передача відремонтованого автомобіля УАЗ-396206 до складу 13-го батальйону територіальної оборони, який несе службу в зоні АТО. Прийняв автомобіль представник батальйону, старший лейтенант Ігор Кусий.
Цей автомобіль був відремонтований за рахунок СТО «Хуртовня». Вісім працівників цього підприємства на власному ентузіазмі, безкоштовно, за 2 тижні зробили повний капремонт транспортного засобу.
Начальник Управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Чернігівській області Ігор Федорин передав для укомплектації автомобіля вогнегасники.
Директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирєв подякував всім, хто брав участь у цій добрій справі.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.