На Чернігівщині міліція припинила роботу букмекерської контори
В Ніжині працівниками міліції була викрита робота підпільної букмекерської контори, замаскованої під спорт-бар. Управлінням державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області постійно проводяться заходи щодо протидії кримінальним правопорушенням у сфері грального бізнесу.
Співробітниками УДСБЕЗ УМВС в ході проведення оперативних заходів задокументовано факт діяльності букмекерської контори в Ніжині, де всупереч Закону «Про заборону грального бізнесу в Україні» здійснювалося приймання ставок на результати спортивних подій.
Так, кмітливі підприємці, незважаючи на заборону, з метою легкої наживи в центрі Ніжина замаскували букмекерську контору під спорт-бар та приймали ставки на спортивні матчі у всіх бажаючих.
Під час візиту працівників міліції в закладі знаходилися відвідувачі, які постійно користувалися послугами даного закладу. При проведенні огляду приміщення працівниками міліції вилучені системні блоки, монітори, грошові кошти та принтери для роздруківки білетів.
На даний час за даним фактом розпочато досудове розслідування кваліфіковане за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України, а організаторам даного закладу загрожує штраф на суму понад 170 тисяч гривень.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.