Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 8 грудня, 10:26:59

Приведено в порядок територію біля пам'ятника Кобзарю. ФОТО

11.09.2014   12:21Агенцiя

Представники громадської організації "Легіон Добра" - "Семенівська сотня Легіону Добра" в рамках акції "Блакитно-жовті чари" провели роботу по облаштуванню території біля пам'ятнику Т. Г. Шевченку.

Це вже не перша ініціатива даної органвзації. До цього був розфарбований у жовто-блакитні кольори міст через річку Ревна на Пісчанці та багато іншого.

Крім того, в кінці липня Семенівська сотня Легіону Добра влаштувала акцію: "Дари природи для будинку престарілих".

Метою було провести збір продуктів харчування для людей похилого віку, які не мають змоги отримувати піклування і догляд від близьких. Збір тривав на протязі двох тижнів.

Представники Легіону розклеїли велику кількість об'яв по всьому місту, оголошення було розповсюджене на просторах інтернету та в місцевій газеті. Охочі допомогти відкликалися відразу: за час проведення було зібрано центнери овочів та консервації, які взимку стануть у пригоді.

Велику допомогу надав "Будинок молитви", що біля автостанції: адміністрація будинку престарілих виділила транспортний засіб для доставлення пожертви. Немало людей доставляли продукти самотужки.

Завідуюча відділення сказала, що люди, котрі охоче надавали допомогу, добре відгукнулись на акцію, що не викликало сумнівів.

Останні новини Чернігівщини

8 грудня - День благодійності

8 грудня - День благодійності 10:02

Безкорислива практична допомога своєму ближньому або кому б то не було в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності в усьому світі. Благодійність є однією з форм цієї безкорисливої допомоги і часто стає тим «рятівним колом», яке дозволяє потрапившим у ту чи іншу біду людям, справлятися з непростою ситуацією, або хоча б не допускати розвитку ще більш згубних наслідків.

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив літургію у Катерининській церкві

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив літургію у Катерининській церкві 16:45

Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної церкви України Епіфаній перебував 7 грудня у Чернігові.

Урочисто відзначили кращих благодійників 2019 року

Урочисто відзначили кращих благодійників 2019 року 14:56

6 грудня в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулася святкова церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських.