Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 вересня, 04:17:46

На захисті інтересів споживачів

11.09.2014   07:30Агенцiя

Адмінколегією територіального відділення прийнято рішення у справі, розглянутій проти ПАТ «Чернігівгаз» за порушення конкуренційного законодавства.

Так, товариство всупереч вимогам постанов НКРЕ від 19.04.2012 № 420 «Про затвердження Порядку доступу до єдиної газотранспортної системи України» порушило терміни видачі техумов на зовнішнє газопостачання об’єктів замовників, що призвело до ущемлення інтересів споживачів і є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку видачі техумов на приєднання до газорозподільних мереж. На порушника накладені штрафні санкції.

Також адмінколегією надано рекомендації аптекарським закладам здійснити заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби, оскільки підвищення цін на ліки в умовах нестабільної економічної ситуації та низької купівельної спроможності населення може призвести до зростання захворювань та інших негативних наслідків.


Територіальне відділення Антимонопольного Комітету України в області

 

Останні новини Чернігівщини

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі 13:05

17 вересня в рамках робочого візиту директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик та начальник управління інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту Юрій Сухомлин відвідали Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка та ознайомились з ходом реконструкції будівлі із застосуванням заходів теплореновації.

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова 12:59

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Ніжин: збір громадських проектів 12:39

Проекти приймаються щороку, починаючи з 1 вересня по 30 вересня (протягом одного місяця).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:36

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За вісім місяців на обороноздатність країни платники  Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору

За вісім місяців на обороноздатність країни платники Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору 11:53

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області за січень–серпень поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено понад 232,4 млн грн військового збору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини