Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 21:07:08

На захисті інтересів споживачів

11.09.2014   07:30Агенцiя

Адмінколегією територіального відділення прийнято рішення у справі, розглянутій проти ПАТ «Чернігівгаз» за порушення конкуренційного законодавства.

Так, товариство всупереч вимогам постанов НКРЕ від 19.04.2012 № 420 «Про затвердження Порядку доступу до єдиної газотранспортної системи України» порушило терміни видачі техумов на зовнішнє газопостачання об’єктів замовників, що призвело до ущемлення інтересів споживачів і є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку видачі техумов на приєднання до газорозподільних мереж. На порушника накладені штрафні санкції.

Також адмінколегією надано рекомендації аптекарським закладам здійснити заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби, оскільки підвищення цін на ліки в умовах нестабільної економічної ситуації та низької купівельної спроможності населення може призвести до зростання захворювань та інших негативних наслідків.


Територіальне відділення Антимонопольного Комітету України в області

 

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини