Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 11:35:30

“День відкритих дверей” в Чернігівській виправній колонії облуправління ДПтС України (№ 44)

06.09.2014   08:22Агенцiя

До Чернігівської виправної колонії облуправління Державної пенітенціарної служби України (№ 44) 4 вересня завітали гості, на яких чекали засуджені жінки з нетерпінням, бо серед них присутні їх рідні та близькі, духовні наставники та люди, які тим чи іншим чином приймають участь у їхньому житті.

Звучить, мабуть, незвично “День відкритих дверей”, що проводиться у закритому режимному закладі, тим не менш, як живеться засудженим жінкам, змогли побачити представники громадськості та родичі засуджених.

Так, у цей день до установи завітали такі поважні гості, як начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів Валерій Селівон, юрист Чернігівської благодійної організації “Чернігівський жіночий правозахисний центр” Григорій Кропива, представники управління праці та соціального захисту, територіального центру соціального обслуговування, відділу взаємодії із роботодавцями, Благодійної організації “Всеукраїнська мережа людей, які живуть в ВІЛ”, громадської організації “Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних”.

Відвідувачі отримали змогу наочно побачити, як вони живуть засуджені, де працюють і сплять, що їдять і чим займаються у неволі. Навіть скуштувати обід, що готується для засуджених. Екскурсію для гостей установи проводили заступник начальника управління ДПтС України в Чернігівській області підполковник внутрішньої служби Василь Гавриленко та начальник установи підполковник внутрішньої служби Андрій Кирієнко.

Гості оглянули навчальні класи школи, де найбільше вразив клас “народознавства”, де крім шкільних занять, засуджені – майстрині створюють власними руками чудові вишиті полотна та ікони.

Не оминули і приміщення гуртожитків соціально-виховної служби. Родичі мали змогу на власні очі побачити спальні місця своїх дочок, адже в першу чергу відвідали ті гуртожитки, у яких вони проживають. Для засуджених в колонії створені всі умови: світлі просторі спальні, крамниця, телевізор, сучасні санвузли.

Переважна кількість жінок працюють на швейному виробництві установи. Продукцію, яку тут виробляють можна побачити в кімнаті готових зразків. Відвідали гості й кімнату підготовки до звільнення, де засуджені проходять курс підготовки перед звільненням з установи, вивчають принцип дії сучасної техніки, дізнаються новинки стрімкого життя.

Завершилась зустріч запрошенням засудженими гостей до приміщення клубу, де вони подарували їм невеликчий концерт підготовлений власними силами.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.