Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 15:23:22

Винесено вирок неповнолітнім, що скоїли на початку року в Чернігові вбивства і розбійні напади

06.09.2014   07:17

Державним обвинуваченням доведено в суді вину трьох неповнолітніх у скоєнні в січні цього року в м. Чернігові кількох вбивств і розбійних нападів.

Мова йде про неповнолітніх, яких на Чернігівщині охрестили «дитячою бандою».

Вину підсудних підтверджено, в сукупності, свідченнями двох осіб, які вижили після їх нападу, частковим зізнанням самих обвинувачених, речовими доказами, в тому числі вилученими в них, та іншими матеріалами кримінального провадження.

П’ятого вересня Новозаводським районним судом м. Чернігова винесено вирок, яким підсудних визнано винними у скоєнні злочинів, передбачених ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) та ст. 187 (розбій). Їм призначено покарання у вигляді позбавлення волі на 14, 13 і 10 років.

До найдовшого терміну ув’язнення засуджено неповнолітнього 1996 року народження, який брав участь у всіх злочинах групи (двох вбивствах і двох розбійних нападах), при цьому першим завдавав двом загиблим і одному з тих, хто вижив, удари дерев’яною битою і металевим розвідним ключем по голові.

До 13 років позбавлення волі засуджено співучасника всіх чотирьох злочинів 1997 року народження, який теж наносив потерпілим удари битою, розвідним ключем, а також ногами та руками в область голови.

До 10 років позбавлення волі засуджено неповнолітнього 1998 року, учасника першого з чотирьох скоєних злочинів — убивства чоловіка. При цьому встановлено, що цей неповнолітній наніс не менше одного удару ногою по голові вже лежачої жертви.

Вирішення долі четвертого співучасника групи, який не досяг віку кримінальної відповідальності, буде вирішуватися в судових засіданнях пізніше.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину 13:00

Попри страшну спеку, експедиції Київського еколого-культурного центру за рідкісними рослинами тривають.

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід 12:45

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук розпочинає піший похід із крайньої західної точки України до крайньої східної. За два місяці він планує пройти 1800 км.

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності 12:30

Цьогоріч Прилуки заполонять народні мелодії та радісний гамір урочистостей тридцятої річниці до Дня Незалежності.

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику 11:45

Чернігівський апеляційний суд підтримав позицію ювенального прокурора і залишив без змін вирок Ніжинського міськрайонного суду від 01.04.2021.

Обережно: діють шахраї!

Обережно: діють шахраї! 11:30

Головне управління ДПС у Чернігівській області доводить до відома платників Чернігівщини, що під виглядом податківців діє група шахраїв.