Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 15:35:54

Міська лікарня № 2 отримала сучасне обладнання

06.09.2014   07:05

Чернігівський міський голова Олександр Соколов та журналісти відвідали міську лікарню № 2, що отримала сучасне медичне обладнання, придбане за кошти міського бюджету.

Травматологічне відділення лікарні вводить в роботу пересувну рентгенотелевізійну установку італійського виробництва (С-арка). Її вартість становить 1,2 млн. грн.

За інформацією фахівців, новітнє обладнання дозволить на високому рівні надавати медичну допомогу пацієнтам із травмами та наслідками травм. Ця методика вважається "золотим стандартом" у лікуванні переломів трубчастих кісток.

Операція виконується із розрізів-проколів, що залишає косметичний ефект на тілі пацієнта. При переломах шийки стегна проведення операції з використанням С-арки сприяє ранній реабілітації, а також зменшує термін непрацездатності.

Також використання сучасного обладнання під час проведення операцій забезпечує швидку реабілітацію. А загалом, при різних видах травм зменшує час втручання, травматичність операції, полегшує період відновлення, що особливо важливо при лікуванні пацієнтів похилого віку.

Головний лікар міської лікарні №2 Володимир Фаль зазначив, що придбана установка є унікальною і в області поки що такого обладнання немає. За його словами, використання С-арки під час операції дозволяє робити знімки у різних проекціях, що підвищує швидкість і якість роботи лікарів-травматологів. Двоє лікарів міської лікарні №2 Сергій Тітов та Дмитро Косуха вже пройшли необхідну професійну підготовку для роботи на новому обладнанні.

Крім того, серед досягнень медичного колективу керівник закладу назвав й операції на відкритому серці, яких уже виконали 7. "Чернігів – не академічне місто у плані медицини (немає медуніверситету), однак не у кожному місті, де є медуніверситет, проводять операції на відкритому серці", - сказав В.Фаль.

О.Соколов наголосив, що у кожній з лікарень Чернігова розвивається своя спеціалізація, напрямок, якому приділяється більше уваги. "Головне – повинні бути фахівці, навчені якісно працювати із сучасним медичним обладнанням", - підкреслив він.

Також керівник Чернігова зауважив, що при потребі база міських лікарень, у тому числі у лікарні №2, може бути використана для лікування та реабілітації бійців – учасників антитерористичної операції.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину 13:00

Попри страшну спеку, експедиції Київського еколого-культурного центру за рідкісними рослинами тривають.

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід 12:45

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук розпочинає піший похід із крайньої західної точки України до крайньої східної. За два місяці він планує пройти 1800 км.

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності 12:30

Цьогоріч Прилуки заполонять народні мелодії та радісний гамір урочистостей тридцятої річниці до Дня Незалежності.

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику 11:45

Чернігівський апеляційний суд підтримав позицію ювенального прокурора і залишив без змін вирок Ніжинського міськрайонного суду від 01.04.2021.

Обережно: діють шахраї!

Обережно: діють шахраї! 11:30

Головне управління ДПС у Чернігівській області доводить до відома платників Чернігівщини, що під виглядом податківців діє група шахраїв.