Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 10:04:09

1,8 млн.грн. військового збору сплатили чернігівці за серпень

05.09.2014   08:08Агенцiя

З 3 серпня, відколи в Україні запроваджено військовий збір, платники Чернігова сплатили до державної скарбниці для підтримки нашого війська 1,8 млн.грн.

Військовий збір стягується з доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, а також із виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри.

Нагадуємо, що військовий збір встановлюється тимчасово, до 1 січня 2015 року. Ставка військового збору – 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.


ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині реалізують великий кліматичний проєкт у рамках програми ЄС «Horizon Europe» 09:48

У Чернігові відбулося установче засідання у рамках проєкту «Чернігів за кліматичні дії та сталу трансформацію». Захід відбувся на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».

У Ніжині поліцейські оперативно встановили та затримали підозрювану в пограбуванні літньої жінки 09:23

Оперативники Ніжинського районного управління поліції «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисницю, яка пограбувала 84-річну жінку та втекла.

01 квітня: цей день в Україні і світі

01 квітня: цей день в Україні і світі 08:22

День 1498 Російська агресія - Day 1498 Russian aggression

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини