В Прилуках затриманий чоловік, який скоїв наругу над могилою
На непрацюючому міському цвинтарі прилучанин розбив надгробок та дістав з нього рейку, яку планував здати на металобрухт.
До чергової частини Прилуцького міськвідділу міліції надійшло повідомлення від наряду патрульної служби, що на одній з вулиць міста під час охорони громадського порядку працівники міліції помітили чоловіка, який перевозив на велосипеді металеву рейку. Збагнувши, що в тому напрямку, звідки прямує чоловік, немає залізниці, міліціонери вирішили поцікавитися звідки чоловік везе метал.
Під час спілкування з громадянином патрульні помітили, що рейка має залишки будівельного бетону. А чоловік помітно нервується та плутається у відповідях. Запідозривши чоловіка у нечистій справі, один з міліціонерів задав пряме запитання: «Чи не крадена рейка?»
Зрозумівши, що далі відпиратися немає сенсу, врешті-решт громадянин зізнався. Він повідомив, що на непрацюючому центральному міському цвинтарі розбив надгробок на одній з могил та дістав рейку, яку планував здати на металобрухт.
Громадянин, який виявився місцевим мешканцем, був негайно затриманий нарядом патрульної служби та доставлений до міськвідділу міліції.
Виїздом слідчо-оперативної групи міськвідділу внутрішніх справ на кладовище інформація про пошкодження надгробку знайшла своє підтвердження, а затриманий вказав, що розбив саме цю надгробну плиту.
Дане правопорушення підпадає під ознаки статті 297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою). В разі якщо провина громадянина-вандала буде доведена, йому загрожує позбавлення волі на строк до трьох років. Досудове слідство триває.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.