Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 11:04:20

Про тих, хто не побоявся стати підприємцем

02.09.2014   13:23Агенцiя

Першої неділі вересня в Україні відзначають день підприємця — вшановують сміливих, рішучих та ініціативних людей, які не лише зароблять собі на життя, а ще й дають роботу іншим. У Центрах зайнятості області до свята організовують місячник підприємництва, де розповідають, як швидко можна розпочати власну справу. Далі сюжет про тих, хто одного разу не побоявся стати підприємцем.

Вона не була безробітною. Юрист Тетяна Коваленко мала хорошу посаду в інформаційному центрі Міністерства юстиції України, керувала відділом. Але на початку року жінка вирішила не витрачати сили на когось, а починати працювати на себе.
Її підтримала родина. А ще допомогу надали у центрі зайнятості.

Пройшовши двотижневі безкоштовні курси «Підприємець-початківець» та отримавши стартову суму на розвиток бізнесу, Тетяна Коваленко відкрила офіс і вже два місяці надає юридичні послуги. Поки що жінка не жалкує.

Аби допомогти потенційним бізнесменам визначитися, в усіх центрах зайнятості області до одного Дня підприємця організовують цілий місячник підприємництва. За цей час усі бажаючі можуть безкоштовно взяти учать у тренінгах, круглих столах та інших заходах, які допомагають безробітним знайти заняття по душі і розпочати бізнес.

Рік тому, опинившись без роботи, до центру зайнятості звернувся чернігівець Олександр Михайленко. Сьогодні він приватний підприємець і займається гончарством – справою навіть трохи екзотичною, бо спочатку горщики ліпив вдома на балконі, а отримавши грошову допомогу від служби зайнятості, відкрив майстерню.

Гончар Олександр Михайленко і юрист Тетяна Коваленко радять не зволікати з рішенням усім, хто ще сумнівається і боїться відкрити власну справу. Підтримку гарантують і в центрах зайнятості – від безкоштовних курсів «Підприємець-початківець» до грошової допомоги. До речі, з початку цього року вже майже 500 жителів області відкрили власні справи.


http://chodtrk.com.ua/?p=16862

Останні новини Чернігівщини

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ 10:10

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 63,5 млн гривень.

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі 09:46

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників в перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу 09:32

19 листопада в приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено навчальний семінар “Модуль "Кабінет адвоката БПД".

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон 09:17

Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА 09:05

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.