Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 23:53:54

Антошин у лікарні, ще п'ятеро травмованих - результат поїздки до Прилук

02.09.2014   12:31Агенцiя

Вадим Антошин, голова Форуму порятунку Чернігова «Нове життя», перебуває у лікарні. Ще 5 представників тієї ж організації лікують тілесні ушкодження. Так завершилася поїздка до Прилук.

Про те, що трапилося 28 серпня у Прилуках, на прес-конференції розповіли члени організації «Нове життя».

- До нас надійшов лист від жителів міста Прилуки з проханням розібратися в нових тарифах, - почав свою розповідь Андрій Глаба. - У Прилуках вода за кубометр коштує 14 гривень. Це дорожче, ніж у Чернігові, та майже вдвічі дорожче, ніж у Києві. Ми відгукнулися на цей запит і поїхали до Прилук.

У перший же день візиту три зустрічі з жителями міста пройшли нормально, а наприкінці останньої під'їхав Сергій Головня, представник козацької варти, та інші активісти. Ось він, цей Сергій:

Розпочався конфлікт. Трохи пізніше приїхала міліція та міський голова Дмитро Барнаш з охороною. Вони всі разом почали нам погрожувати. В результаті нас забрали в міліцію, де ми всі написали пояснення, після чого нас відпустили.

Наступного дня у нас була готова газета і ми почали її розповсюджувати. Спокійно, мирно, без провокацій. На третій день ми запланували зустріч з вчителями. І тільки зайшли до зали, одразу мер почав нервувати. Почав писати щось на телефоні, після чого до нас підійшов начальник міліції чи його заступник. Ми не зрозуміли. Він попросив нас вийти із зали. Нас почали розпитувати, хто ми і з якими намірами тут.

Нас ніхто слухати не захотів, тільки попросили вийти на вулицю. Там уже чекали, чоловік 30 - 40. І хоча у наших листівках немає жодного сепаратистського матеріалу, нас обізвали сепаратистами. Почали штовхати, а потім і бити. Били і дівчат, і хлопців. Пошкодили мегафон. Міліціонери тільки дивилися і нічого не робили.

Ми зверталися до міліції у Прилуках і у Чернігові. Надії, що там хтось буде розбиратися, немає. Але ми не зупинимося на цьому і будемо звертатися у вищі інстанції.


Альона ШЕПІДА


http://cntime.cn.ua/chas-novini/antoshyn-u-likarni-inshi-p-iatero-likuiut-travmy-rezultat-poizdky-do-pryluk.html

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».