Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 травня, 03:28:20

Співробітники Управління СБ України в Чернігівській області привітали підшефних з Днем знань

01.09.2014   18:20

У перший день нового навчального року до учнів Чернігівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. Ю. М. Коцюбинського завітали співробітники Управління СБ України в Чернігівській області.

За гарною традицією, яка підтримується вже протягом 5 років, колектив Управління допомагає цьому навчальному закладу в придбані необхідного для навчального процесу приладдя, а також спортивного інвентаря.

Під час урочистої лінійки гості подарували вихованцям інтернату сучасну комп’ютерну техніку. Подарунки від колективу Управління вручив заступник начальника Управління СБУ Микола Скиба. Він щиро привітав дітей з початком нового навчального року, побажав їм міцного здоров’я, нових яскравих відкриттів та вражень від шкільного життя та мирного неба над головою.

А діти підшефного закладу дякували гостям щирими посмішками та емоційним виконанням концертних номерів.
 

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини