Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 травня, 00:12:59

Володимир Івашко: Право дітей на освіту, турбота про їхнє майбутнє – одне з пріоритетних завдань влади

01.09.2014   18:15

1 вересня 612 шкіл Чернігівщини гостинно відчинили двері перед школярами. Всього в області сьогодні сіли за парти 90 тисяч учнів, 9 тисяч з них – вперше.

Новий навчальний рік розпочинається у непростий історичний час, проте завдання керівників освітніх закладів і кожного вчителя залишається незмінним – наповнити повноцінним змістом кожний навчальний заклад, кожний проведений урок.

За словами голови обласної державної адміністрації Володимира Івашка, перед педагогами зараз стоїть надзвичайно важливе завдання – не лише дати дітям знання, а й виховати високоосвічених, патріотично свідомих громадян.

— Важливою запорукою успішної підготовки молоді до життя має стати передача їй позитивного досвіду попередніх поколінь, звичаїв, традицій. Вони є основою для утвердження у свідомості учнів моральних цінностей, притаманних українському народові, — наголошує Володимир Івашко.

У новому навчальному році заклади школи області відвідуватимуть майже 250 дітей переселенців зі Сходу та Криму. Очільник області наголошує: цих дітей необхідно взяти під особливий контроль та зробити все можливе, щоб вони не почувалися самотніми.

В цілому ж навчальний рік обіцяє бути напруженим. Першочергове завдання — підготовка до нового опалювального сезону в умовах значного скорочення споживання природного газу.

Забезпечення закладів та установ освіти твердими видами палива, заходи щодо зменшення споживання природного газу на 30% та запровадження сучасних енергозберігаючих технологій знаходиться на контролі обласної та районної влади. Вимога одна – взимку в школі має бути тепло.

– Керівництво обласної держадміністрації знає усі „больові точки” галузі та постійно працює над пошуком шляхів поліпшення справ по кожному з проблемних напрямків. За умови об’єднання зусиль батьківської, педагогічної громадськості, залучення спонсорської допомоги, грамотного керівництва навіть у складних обставинах можна забезпечити оперативне вирішення існуючих проблем, — підкреслює Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома 15:59

Виявлятимуть та усуватимуть пориви та пошкодження систем опалення будинків, які могли утворитися після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у той час, коли Чернігів був під прицілом російської артилерії та авіації.

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень 15:53

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ 15:46

КЕП "Чернігівска ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ»

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ» 15:43

Укрзалізниця призначає новий двогрупний поїзд та з’єднує Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.