Чернігівська область ввела карантин в Корюківському районі
Черниговская область ввела карантин в Корюковском районе в связи с выявлением африканской чумы свиней на ее территории. Об этом на брифинге сообщил заместитель начальника отдела департамента реагирования по чрезвычайным ситуациям ГосЧс Владимир Демчук.
"31 августа Киевским государственным научно-исследовательским институтом лабораторной диагностики и ветеринарно-санитарной экспертизы подтверждено заболевание на африканскую чуму двоих свиней в частном хозяйстве села Охрамеевичи Корюковского района Черниговской области", - сказал он.
Он также добавил, что очаг заболевания ликвидировано, установлено карантинную зону и в настоящее время проводятся комплекс мер по нераспространению возбудителя заболевания за пределы эпизоотичного очага и ликвидации заболевания.
Напомним, состояние чрнзвычайной ситуации было объявлено вчера в Корюковском районе Черниговской области.
Останні новини Чернігівщини
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»