Чернігівські аграрії направили гуманітарний вантаж для земляків в зону АТО
Сьогодні громадяни України в різних регіонах надають всебічну підтримку військовослужбовцям, які перебувають та виконують завдання в зоні антитерористичної операції. Чернігівська громада також неодноразово відправляла гуманітарні вантажі на схід України.
Так, у четвер 28 серпня сіверянам, які служать у зоні АТО, земляки направили чергову гуманітарну допомогу.
Цього разу сільськогосподарські підприємства, які розташовані в регіоні, за сприяння Бахмацької, Козелецької, Ічнянської та Бобровицької райдержадміністрацій зібрали для військових близько 4 тон необхідних товарів, речей, військової амуніції та спорядження, а також якісних продуктів харчування власного виробництва. Вантаж формували аграрні підприємства ТОВ «СП «Агродім» (м.Бахмач), СТОВ «Україна» (м.Бахмач), ПОСП «Кіпті» (Козелецький район), ПАТ «Рудьківське» (Бобровицький район), ПАТ «Блок Агросвіт» (Ічнянський район), ПСП «Агро ВАМ» (Ічнянський район).
«Сьогодні багато хлопців з Чернігівщини виконують завдання і боронять нашу Батьківщину у зоні АТО. Вони роздислоковані у різних військових підрозділах. Тому обов’язком всіх тих, хто безпосередньо працює на чернігівській землі, є надання посильної допомоги воїнам, які захищають рідну землю, - говорить представник товариства «Агродім», чиє виробництво розташоване у Бахмацькому районі області.
Машини з гуманітарним вантажем були доправлені на Луганщину для батальйону міліції особливого призначення «Чернігів».
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.