Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 11:53:37

Своїм прикладом Андрій Дериземля планує залучити й інших представників спорту до допомога армі

29.08.2014   09:34Агенцiя

28 серпня відбувся брифінг представників новоствореної Громадської організації "Центр підтримки армії Андрій Дериземля".

В умовах, в яких опинилася Україна, всі громадяни мають об’єднатися задля єдиної мети – допомогти армії отримати перемогу в протистоянні з ворожими для українців силами. Задля цього й було створено громадську організацію "Центр підтримки армії Андрій Дериземля".

Її засновник та голова, наш земляк, відомий в Україні та за її межами спортсмен - Андрій Дериземля визначив основні задачі Центру. Це – допомога військовим в зоні АТО, їхнім сім’ям необхідними речами та продуктами, піклування про поранених та поміч родинам загиблих героїв.

Своїм прикладом Андрій Дериземля планує залучити й інших представників спорту до такої необхідної в наш час справи як допомога армії, адже зараз важлива участь кожного у формуванні майбутнього країни.

На брифінгу були присутні офіцери запасу Ігор Шпак та Сергій Бондар, котрі також виступають спізасновниками "Центру підтримки армії Андрій Дериземля". Вони добре знають потреби армії та вже займаються збором речей, необхідних нашим солдатам.
Центр відкритий до співпраці з іншими волонтерськими та громадськими організаціями.

Всі бажаючі допомогти в зборі речей, продуктів для вояків та їх сімей можуть звертатися до представника Центру Шульги Ольги за телефоном
(0462)93-43-64.
Адреса Громадської організації «Центр підтримки армії Андрій Дериземля»: м. Чернігів, вул. Мстиславська, 25.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини