За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 25 злочинів, з них: 1 зґвалтування, 1 крадіжка колективного майна, 9 крадіжок індивідуального майна, 1 порушення адміністративного нагляду, 2 факти привласнення, 1 службове підроблення, 4 факти ухилення від сплати аліментів, 1 погроза вбивством, 1 тілесне ушкодження, 1 незаконний вилов риби, 2 факти вилучення зброї.
Виявлено 1 факт незаконного обігу наркотиків.
В індивідуальному секторі виникло 2 пожежі.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 333 адмінпротоколи, з них: 27 - за дрібне хуліганство, 93 - за порушення правил дорожнього руху.
Співробітниками БПС складено 65 адмінпротоколів.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 24 водія.
Останні новини Чернігівщини
Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22
Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.
Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20
Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.
У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49
10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.
Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08
Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.