Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:01:40

У Борзні буде вулиця імені Івана Плюща

23.08.2014   14:24Агенцiя

Таке рішення ухвалила міська рада, аби вшанувати пам’ять відомого земляка, який народився і виріс у Борзні, а ставши відомим політиком, зробив чимало добрих справ для розвитку своєї малої батьківщини.

Носитиме ім’я двічі спікера Верховної Ради України вулиця Мануїльського, де стоїть батьківська хата Івана Степановича та живуть його найближчі родичі.

До речі серед перейменованих останнім часом вулиць у Борзні є кілька, пов’язаних з видатними земляками: відомих козацьких ватажків Семена Палія і Петра Забіли, Героя Радянського Союзу генерала Кирпоноса, котрий свого часу навчався у місцевому сільгосптехнікумі, письменника Олекси Десняка, теж колишнього студента цього навчального закладу, відомого письменника Пантелеймона Куліша, його друга та вченого Івана Пулюя, письменниці Ганни Барвінок, поета Анатоля Олійника, педагога і просвітительки Христини Алчевської.


http://www.visbor.org.ua/u-borzni-bude-vulytsya-imeni-ivana-plyuscha/

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:54

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини