Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 18:14:00

Задля "серцевого" здоров’я

23.08.2014   11:50Агенцiя

Новітнє обладнання для діагностики та раннього виявлення порушень роботи серцево-судинної системи, зокрема, аритмій та інших функціональних змін у роботі серця отримав обласний кардіологічний диспансер. Це угорська холтер-система «EF-3H LABITEX».

За допомогою власних ділових зв’язків КЛПЗ «Обласний кардіологічний диспансер» придбав холтерівську систему моніторингу, що має три канали відведення. Це суперсучасний діагностичний апарат, який дозволяє цілодобово знімати та аналізувати дані ЕКГ. Його, у першу чергу, буде розміщено у палатах інтенсивної терапії диспансеру для хворих, що перебувають під цілодобовим наглядом.

За словами головного лікаря диспансеру Ігоря Батога, холтерівський моніторинг використовується задля того, щоби протягом певного часу здійснювати контроль за роботою серцево-судинної системи пацієнта.

«Впевнений, що обладнання дозволить у подальшому вирішити питання щодо кардіохірургічного втручання окремих пацієнтів стосовно аритмій, аортокоронарного шунтування та стентування. Це діагностична процедура. Крім того, зараз багато осіб, хто призивається до армії, хто їде у зону АТО, яким ми проводимо серцеву діагностику. Таким чином ми відбираємо людей, які їдуть у зону бойових дій зі здоровим серцем», - зауважує Ігор Батог.


За повідомленням прес-служби Управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках 14:39

У Прилуках реалізовується проєкт Північно Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО (NEFCO) з термомодернізації закладів освіти та модернізації вуличного освітлення.

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць 14:33

За даними моніторингу, проведеного Департаментом соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, у Чернігівській області за 8 місяців 2020 року на створені нові робочі місця працевлаштовано 6219 осіб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини