Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 00:55:53

Задля "серцевого" здоров’я

23.08.2014   11:50Агенцiя

Новітнє обладнання для діагностики та раннього виявлення порушень роботи серцево-судинної системи, зокрема, аритмій та інших функціональних змін у роботі серця отримав обласний кардіологічний диспансер. Це угорська холтер-система «EF-3H LABITEX».

За допомогою власних ділових зв’язків КЛПЗ «Обласний кардіологічний диспансер» придбав холтерівську систему моніторингу, що має три канали відведення. Це суперсучасний діагностичний апарат, який дозволяє цілодобово знімати та аналізувати дані ЕКГ. Його, у першу чергу, буде розміщено у палатах інтенсивної терапії диспансеру для хворих, що перебувають під цілодобовим наглядом.

За словами головного лікаря диспансеру Ігоря Батога, холтерівський моніторинг використовується задля того, щоби протягом певного часу здійснювати контроль за роботою серцево-судинної системи пацієнта.

«Впевнений, що обладнання дозволить у подальшому вирішити питання щодо кардіохірургічного втручання окремих пацієнтів стосовно аритмій, аортокоронарного шунтування та стентування. Це діагностична процедура. Крім того, зараз багато осіб, хто призивається до армії, хто їде у зону АТО, яким ми проводимо серцеву діагностику. Таким чином ми відбираємо людей, які їдуть у зону бойових дій зі здоровим серцем», - зауважує Ігор Батог.


За повідомленням прес-служби Управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини