Працівники міліції затримали “цукрового” злодія
Працівники Носівського РВ УМВС вже наступного ранку затримали зловмисника, який увечері скоїв крадіжку з вантажівки прямо на ходу. Увечері до чергової частини надійшло повідомлення, що в Носівці невідомі особи, на ходу пошкодивши тент кузова фури “Даф”, викрали 4 мішків цукру. Співробітники групи швидкого реагування, які прибули на місце пригоди, проїхали маршрутом руху фури, звертаючи увагу на найменші дрібниці і знайшли багато слідів, які належали зловмиснику.

Серед неспростовних речових доказів – мішок цукру і сліди легковика, який, ймовірно, забирав решту мішків. Поспілкувавшись з громадянами, які ймовірно могли бачити злодія біля цукрозаводу, а також транспорт, який міг перевозити викрадене, міліціонери визначили коло потенційних підозрюваних. Оперативники виділили з усього загалу декількох чоловіків, які фізично змогли б таке вчинити і почали перевірку, згодом зупинившись на одному молодику. У свою чергу співробітники ДАІ проаналізували транспорт, який того вечора рухався у вказаному районі. Зіставивши факти, міліціонери вийшли на зловмисника і затримали його.
Під час спілкування з правоохоронцями чолов’яга розповів, що він дивився як з території цукрозаводу виїжджає вантажний автомобіль з солодкою продукцією. В голові одразу ж визрів зухвалий план як заволодіти мішками з цукром. Коли вантажівка пригальмувала перед залізничним переїздом, хлопчина складним ножем розрізав тент та проник всередину, після чого прямо на ходу почав викидати мішки з цукром.
Викинув їх аж 4, акуратно приховав у кюветі і попрямував на Носівський залізничний вокзал аби знайти покупця. Там підійшов до незнайомця на легковику, який одразу погодився купити цукор, не питаючи про його походження, хоча й здогадувався. Приїхавши на місце, завантажили в багажник мішки, чоловік розрахувався за товар. Комбінатор поклав собі у кишеню 850 гривень, його настрій значно покращився – тепер можна було непогано гульнути, в голові він вже почав обирати заклади, де витратить гроші. Але до красивого відпочинку у злодія так і не дійшло, бо зранку він був затриманий міліцією. Порушена кримінальна справа за статтею 185 ч.2 Кримінального кодексу України – “крадіжка”, карається позбавленням волі на строк до 5 років. Триває слідство.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.