Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 02:18:49

День археолога відзначили у Батурині

18.08.2014   08:09Агенцiя

Вже вісімнадцятий сезон у Батурині працює Міжнародна україно-канадська археологічна експедиція.

Археологам вдалося, здавалося б, неможливе — повернути із забуття історію міста, саму пам’ять про яку намагалися стерти упродовж століть.Результатом роботи археологів стало відкриття у 2009 році Музею археології Батурина. За 5 років його відвідало більше 80 тисяч чоловік.

З нагоди професійного свята – Дня археолога – 15 серпня 2014 р. співробітники музею підготували та презентували проект “Музейна карта”. Кольоровий бланк карти містить запитання і завдання, що значно урізноманітнить програму відвідування Музею. Проект можна використовувати як основу командної гри-квесту для різних вікових категорій відвідувачів. Надалі безкоштовно знайомитися з минулим Батурина за допомогою «Музейної карти» зможуть всі відвідувачі Музею археології.

А першими, хто спробував виконати завдання “Карти”, стали учасники Батуринської археологічної експедиції – студенти-історики Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Шевченка, Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка та волонтери.

Починаючи з 2012 року, у Музеї археології Батурина працює тимчасова виставка “Історія, збережена землею”, яка репрезентує матеріали останніх польових сезонів. Відкриття виставки традиційно відбулося саме в День археолога, вона триватиме рік, до наступного свята.

Запрошуємо відвідати виставку та спробувати свої сили у пошуку батуринських скарбів за “Музейною картою”.


Наталія Саєнко

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини