Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 січня, 06:49:05

День археолога відзначили у Батурині

18.08.2014   08:09Агенцiя

Вже вісімнадцятий сезон у Батурині працює Міжнародна україно-канадська археологічна експедиція.

Археологам вдалося, здавалося б, неможливе — повернути із забуття історію міста, саму пам’ять про яку намагалися стерти упродовж століть.Результатом роботи археологів стало відкриття у 2009 році Музею археології Батурина. За 5 років його відвідало більше 80 тисяч чоловік.

З нагоди професійного свята – Дня археолога – 15 серпня 2014 р. співробітники музею підготували та презентували проект “Музейна карта”. Кольоровий бланк карти містить запитання і завдання, що значно урізноманітнить програму відвідування Музею. Проект можна використовувати як основу командної гри-квесту для різних вікових категорій відвідувачів. Надалі безкоштовно знайомитися з минулим Батурина за допомогою «Музейної карти» зможуть всі відвідувачі Музею археології.

А першими, хто спробував виконати завдання “Карти”, стали учасники Батуринської археологічної експедиції – студенти-історики Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Шевченка, Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка та волонтери.

Починаючи з 2012 року, у Музеї археології Батурина працює тимчасова виставка “Історія, збережена землею”, яка репрезентує матеріали останніх польових сезонів. Відкриття виставки традиційно відбулося саме в День археолога, вона триватиме рік, до наступного свята.

Запрошуємо відвідати виставку та спробувати свої сили у пошуку батуринських скарбів за “Музейною картою”.


Наталія Саєнко

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини