Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 14:50:49

Прокуратура здійснює комплексну перевірку Чернігівської виправної колонії № 44 за участi обласного прокурора Володимира Стеценка

16.08.2014   10:48Агенцiя

Прокуратура м. Чернігова та Чернігівської області розпочала планову комплексну перевірку Чернігівської виправної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 44).

Залучивши до перевірки фахівців відповідних міських служб та за участю прокурора Чернігівської області Володимира Стеценка співробітники здійснюють інспектування діяльності виправної установи за всіма напрямками.

Фахівці детально перевірили стан виробничо-господарської та оперативно-службової діяльності відповідних служб установи. Крім того, здійснили огляд відділень соціально-психологічної служби, перевірили стан дотримання санітарно-гігієнічних норм та пожежної безпеки. Інспектування також відбулось у фінансово-економічному та юридичному відділах.

Під час робочого візиту прокурора області супроводжували начальник відділу за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних впровадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов`язаних з обмеженням особистої свободи громадян прокуратури Чернігівської області Сергій Овчаренко, начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов та начальник Чернігівської виправної колонії № 44 Андрій Кірієнко.

Керівники обласної прокуратури та облуправління ДПтС України в Чернігівській області провели прийом засуджених з особистих питань. Засуджені жінки звертались за допомогою у вирішенні наболілих питань. Іноді питання потребували додаткової інформації й стосувались особистого життя жінок. Одна засуджена попросила допомогти відшукати зниклого сина, інша посприяти у вирішенні питання відновлення правовстановлюючих документів на нерухоме майно. Звертались, навіть, за консультацією стосовно незаконної діяльності поліції Російської Федерації в Криму, куди має звільнятись засуджена.

«Перевірка колонії це в першу чергу здійснення планомірного та систематичного впливу на керовані об’єкти, з ціллю попередити чи вчасно виявити й усунути відхилення в їхньому розвитку і функціонуванні» - зазначив начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.