Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 20:21:58

Прокуратура здійснює комплексну перевірку Чернігівської виправної колонії № 44 за участi обласного прокурора Володимира Стеценка

16.08.2014   10:48Агенцiя

Прокуратура м. Чернігова та Чернігівської області розпочала планову комплексну перевірку Чернігівської виправної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 44).

Залучивши до перевірки фахівців відповідних міських служб та за участю прокурора Чернігівської області Володимира Стеценка співробітники здійснюють інспектування діяльності виправної установи за всіма напрямками.

Фахівці детально перевірили стан виробничо-господарської та оперативно-службової діяльності відповідних служб установи. Крім того, здійснили огляд відділень соціально-психологічної служби, перевірили стан дотримання санітарно-гігієнічних норм та пожежної безпеки. Інспектування також відбулось у фінансово-економічному та юридичному відділах.

Під час робочого візиту прокурора області супроводжували начальник відділу за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних впровадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов`язаних з обмеженням особистої свободи громадян прокуратури Чернігівської області Сергій Овчаренко, начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов та начальник Чернігівської виправної колонії № 44 Андрій Кірієнко.

Керівники обласної прокуратури та облуправління ДПтС України в Чернігівській області провели прийом засуджених з особистих питань. Засуджені жінки звертались за допомогою у вирішенні наболілих питань. Іноді питання потребували додаткової інформації й стосувались особистого життя жінок. Одна засуджена попросила допомогти відшукати зниклого сина, інша посприяти у вирішенні питання відновлення правовстановлюючих документів на нерухоме майно. Звертались, навіть, за консультацією стосовно незаконної діяльності поліції Російської Федерації в Криму, куди має звільнятись засуджена.

«Перевірка колонії це в першу чергу здійснення планомірного та систематичного впливу на керовані об’єкти, з ціллю попередити чи вчасно виявити й усунути відхилення в їхньому розвитку і функціонуванні» - зазначив начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.