Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:37:52

Підведено підсумки роботи прокуратури області в 2011 році

17.01.2012   16:25

Відбулося розширене засідання колегії прокуратури Чернігівської області, в ході якого підведено підсумки роботи органів прокуратури області у 2011 році та затверджено заходи щодо підвищення ефективності їх діяльності та основні завдання на наступний період.

В засіданні взяв участь начальник Головного управління нагляду за додержанням законів при провадженні ОРД, дізнання та досудового слідства Генеральної прокуратури України Роман Андрєєв.

Як було зазначено виступаючими, вжитими організаційними і практичними заходами досягнуто позитивної динаміки у зниженні рівня злочинності, насамперед – тяжких та особливо тяжких злочинів.

Результатом узгоджених дій правоохоронних органів регіону у протидії організованій злочинності стало викриття 9 злочинних угруповань, у тому числі 2 – з корумпованими зв’язками. Більшість членів організованих злочинних груп засуджено до реальної міри покарання (84,2%).

Правозахисна діяльність прокуратури спрямовувалася на забезпечення законності у найбільш важливих соціально-економічних сферах, реагування на факти бездіяльності органів державного контролю.

За актами прокурорського реагування виплачено 47 млн. грн. заборгованої заробітної плати. Ще понад 2 млн. грн. сплачено за результатами вжиття заходів представницького характеру. Поновлено права більше 3 тисяч дітей, відшкодовано на захист їх матеріальних інтересів майже 1 млн. грн. Проведено результативні перевірки у бюджетній сфері.

Активізовано представницьку діяльність. Судами стягнуто 96,5 млн. грн. за позовами, заявленими прокурорами. Відшкодовано за судовими рішеннями 54,8 млн. грн., з них в інтересах держави – 47,5 млн. грн.

У державну і комунальну власність повернуто (або попереджено незаконне відчуження) понад 500 гектарів земель.

Вживалися заходи прокурорського реагування на порушення міжнародних стандартів умов тримання затриманих та засуджених.

Впровадження нових вимог до організації розгляду звернень сприяло реальному відходу від підміни органів влади та контролю. Натомість, значну увагу приділено посиленню нагляду за дієвістю реалізації владних повноважень органами державного контролю

У заключному слові Роман Андрєєв зазначив, що серед інших пріоритетних напрямків у роботі органів прокуратури на наступний рік особливу увагу слід звернути на дотримання конституційних прав громадян при обмеженні та позбавленні волі; додержання вимог законодавства під час проведення футбольного чемпіонату Євро-2012; захист прав громадян при проведенні виборів до Верховної Ради.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини