Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 00:00:15

У Житомирі, Харкові, Сумах, Тернополі та Кіровограді на час АТО заборонили феєрверки. А що Чернігів?

14.08.2014   07:49

Міські влади Житомира, Тернопіля, Сум, Харкова та Кіровограда заборонили проведення салютів і феєрверків на час АТО.

Як повідомили у прес-службі Житомирської міської ради з посиланням на відповідне рішення виконкому ради. Згідно повідомлення, рішенням виконкому заборонено використання піротехнічних засобів на території міськради Житомира до моменту завершення антитерористичної операції.

Контроль за виконанням даного рішення покладено на Житомирський міськвідділ УМВС України в Житомирській області.

Також у Житомирі на період АТО заборонено організацію та проведення видовищно-розважальних заходів за виключенням заходів, спрямованих на підтримку української армії та учасників бойових дій на Сході держави.

Окрім цього, підприємства та установи Житомира мають на період АТО узгоджувати з владою міста проведення заходів політичного, культурно-мистецького, просвітницького, спортивного, релігійного та рекламно-інформаційного характеру.

«Також підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності, іншим юридичним та фізичним особам рекомендовано узгоджувати проведення у Житомирі заходів політичного, культурно-мистецького, просвітницького, спортивного, релігійного, рекламно-інформаційного характеру з управлінням культури міської ради, шляхом надання організаторами детального плану-сценарію, із зазначенням мети та результату проведення заходу»,- повідомляє прес-служба міськради.


У Харкові використання піротехніки заборонили за за ініціативою Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

У місті на час проведення АТО фізичним та юридичним особам не дозволяється використовувати салюти, феєрверки та інші піротехнічні засоби.

Стежитимуть за виконанням цієї норми працівники міліції та міського управління Держслужби з надзвичайних ситуацій. Крім того, працівники департаменту підприємництва та споживчого ринку проведуть роз`яснювальну роботу в закладах ресторанного господарства, нічних клубах тощо.

Як зазначила заступник директора департаменту культури Оксана Ков’ярова, заборона на тимчасове використання піротехніки вводиться у зв`язку з внутрішньополітичною ситуацією в країні і через численні скарги та звернення мешканців міста, а також людей, які вимушено переїхали до Харкова із зони АТО. Дуже часто святкові феєрверки сприймаються багатьма городянами та біженцями як стрільба зі зброї.


У Кіровограді також обмежили використання салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів на весь час дії антитерористичної операції. Як повідомляється на офіційному сайті міськвиконкому, таке рішення 12 серпня прийняв виконавчий комітет Кіровоградської міської ради з метою вшанування пам`яті загиблих під час проведення АТО на сході України.

Рішенням передбачається обмеження салютування в тому числі в закладах громадського харчування, торгівлі, побутового обслуговування, ресторанного господарства, розважального бізнесу і культури при проведенні концертів, дискотек, святкувань, інших масових заходів.

Виконком рекомендував також Кіровоградському міському відділу Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області та міському відділу міліції посилити контроль за дотриманням фізичним та юридичними особами вимог чинного законодавства щодо діяльності, пов`язаної з обігом піротехнічних виробів.


У Сумської міської ради, відповідне рішення ухвалив 5 серпня, виконавчий комітет міськради за ініціативи міського голови Сум Олександра Лисенка.

Згідно із повідомленням, заборона на використання піротехнічних засобів тимчасова і пов’язана зі складною ситуацією в державі й намаганням міської влади захистити сумчан від зайвих хвилювань. Ч

«Хочу вибачитись за те, що ми сьогодні обмежуємо громаду у правах, але проведення піротехнічних шоу нині не на часі як із моральної, так й економічної точок зору. Можна зекономити на феєрверку чи салюті, спрямувавши ці кошти на потреби армії, тим самим урятувати чиєсь життя», – зазначив мер.

У свою чергу перший заступник міського голови Сум Володимир Войтенко зауважив, що за нехтування заборони каратимуть фінансово: на порушників чекає штраф у розмірі 1,7 тисячі гривень, причому сплачуватимуть вони його за кожен випадок.


У Тернополі заборонили використовувати піротехнічні засоби до завершення антитерористичної операції.

Як повідомили кореспонденту в прес-службі міської ради, відповідне рішення прийняв міськвиконком.

Дане рішення прийнято у зв’язку зі складною ситуацією, яка склалася у державі, численними проханнями жителів міста та правоохоронних органів, зокрема зверненням Тернопільського міськвідділу міліції.

Як зазначено у документі, на території Тернополя забороняється використовувати піротехнічні засоби (феєрверки) до моменту завершення антитерористичної операції. Роз’яснювальну роботу щодо виконання даного рішення буде проводити управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів серед закладів громадського харчування, ресторанного та готельного господарства, а контроль покладено на управління муніципальної поліції.
 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».