Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 02:18:53

Визначено найчистіше пологове відділення серед районних лікарень області

11.08.2014   13:14Агенцiя

Пологове відділення Менської центральної районної лікарні отримало статус «Чиста лікарня, безпечна для пацієнтів». Воно, за результатами аудиту, має найвищий показник та відповідає вимогам санітарного та епідеміологічного режиму. Зазначений медичний заклад — перший серед районних установ області, що отримав такий сертифікат.

Відповідний документ нещодавно вручила представник Асоціації «Служба організації інфекційного контролю України» Ольга Карпенко.

— Основна місія служби – збереження здоров’я персоналу та пацієнтів медичних закладів, – каже Ольга Карпенко. – Адже ефективна програма інфекційного контролю дозволяє зекономити кошти, необхідні для фінансування інших потреб установи. Разом із почесним статусом, заклад охорони здоров’я отримує престиж і публічне схвалення, високий кредит довіри до лікаря.

Головний лікар МЦРЛ Петро Хомрач зазначив, що цей документ є свідченням дисциплінованості персоналу, а також доказом якісної роботи медичного закладу.

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини