Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 січня, 17:56:20

Без зв'язку немає управління, а без управління немає перемоги

08.08.2014   12:26

Сьогодні, 8 серпня, у Збройних Силах України відзначають День військ зв’язку, які є невід’ємною складовою вітчизняної армії.

З нагоди свята, представники регіональних засобів масової інформації  відвідали Чернігівський інформаційно-телекомунікаційний вузол, яким командує майор Володимир Пославський. Серед частин нашого військового гарнізону – ця  установа по-своєму унікальна. Адже у ній служить найбільше представників слабкої статі.

Командир вузлу розповів журналістам про історію та сучасність військ зв'язку в загальному та його військової частини зокрема. Зупинився також на питаннях ролі «нервів армії», як ще називають зв’язківців, у миротворчих місіях та модернізації технічних засобів до рівня вимог сучасності.

- Незважаючи на стереотип, що військова служба це чоловіче заняття, прекрасна половина нашого колективу виконує свої обов’язки сумлінно. Завдання, які ставляться перед військами зв’язку сьогодні, відповідальні та складні, і вимагають від особового складу високої організованості та дисципліни. Тому бойова готовність установ зв’язку повинна бути на порядок вище готовності військ, яких вони забезпечують. Без зв'язку немає управління, а без управління немає перемоги. Саме на цьому постулаті ми виховуємо наших  військовослужбовців та повсякчас підвищуємо їх професіоналізм. – розповів майор Володимир Пославський.

Журналісти також відвідали телефонний та приймальний радіоцентр, поспілкувалися з зв’язківцями на «робочих» постах під час несення чергування.

Наприкінці заходу командир інформаційно-телекомунікаційного вузлу майор Володимир Пославський привітав військовослужбовців, їхні родини, та побажав здоров’я та наснаги у цій нелегкій, але почесній та потрібній справі – службі у військах зв’язку.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:08

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 січня по 08 годину 22 січня 2021 року

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 13:00

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22 січня в Україні зафіксовано 5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 164, медпрацівників – 225). Кількість активних хворих - 232 338 осіб.

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур 10:40

Затримання особи, проведення слідчих, вручення підозри, функціонування інституту дізнання – неповний перелік дій, до участі в яких через регіональні центри з надання БВПД залучаються адвокати для захисту прав та інтересів затриманих та обвинувачених осіб. Ефективна взаємодія в цих питання є гарантією належного дотримання прав людини та національного законодавства.

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині 10:22

Весільний марш для двох, нечисленні гуляння та інші карантині обмеження не стали на заваді закоханим, які вирішили у 2020 році офіційно зареєструвати стосунки.

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання 10:10

Від початку запровадження в Україні додаткових обмежувальних заходів, пов'язаних із попередженням розповсюдження коронавірусної інфекції, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області з 8 по 20 січня 2021 здійснили 1324 перевірки суб’єктів господарювання.