Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 січня, 18:52:47

Підтримуємо переселенців

08.08.2014   07:35Агенцiя

З метою забезпечення інформування громадян щодо послуг, які надає служба зайнятості, фахівці Чернігівського міського, Ніжинського та Прилуцького міськрайонних, Бахмацького та Щорського районних центрів зайнятості провели виїзні акції мобільного інформування. У них взяли участь 238 осіб, з них 13 - переселенці зі східних областей України.

Було запропоновано інформацію про наявність вільних робочих місць на підприємствах області. Проінформовано про перелік професій, за якими здійснюється навчання за направленням служби зайнятості.

Крім того, громадянам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО, роздали листівки з актуальною для них інформацією, а саме: телефони «гарячих ліній», адреси місць для розміщення переселенців, контактні дані територіальних штабів та інших координаційних органів, установ та організацій регіонального та місцевого рівнів, які опікуються питаннями соціального захисту та надання соціальних послуг населенню та, зокрема, вимушеним переселенцям.


За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:08

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 січня по 08 годину 22 січня 2021 року

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 13:00

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22 січня в Україні зафіксовано 5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 164, медпрацівників – 225). Кількість активних хворих - 232 338 осіб.

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур 10:40

Затримання особи, проведення слідчих, вручення підозри, функціонування інституту дізнання – неповний перелік дій, до участі в яких через регіональні центри з надання БВПД залучаються адвокати для захисту прав та інтересів затриманих та обвинувачених осіб. Ефективна взаємодія в цих питання є гарантією належного дотримання прав людини та національного законодавства.

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині 10:22

Весільний марш для двох, нечисленні гуляння та інші карантині обмеження не стали на заваді закоханим, які вирішили у 2020 році офіційно зареєструвати стосунки.

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання 10:10

Від початку запровадження в Україні додаткових обмежувальних заходів, пов'язаних із попередженням розповсюдження коронавірусної інфекції, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області з 8 по 20 січня 2021 здійснили 1324 перевірки суб’єктів господарювання.