Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 січня, 04:04:04

Призначений перший заступник та заступники начальника Управління ДСНС у Чернігівській області

08.08.2014   07:22

Начальник Управління ДСНС України у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Федоренко Ігор Петрович представив особовому складу своїх новопризначених заступників.

7 серпня у Чернігові начальник Управління ДСНС України у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Федоренко Ігор Петрович представив особовому складу новопризначених своїх: першого заступника підполковника служби цивільного захисту Афанас’єва Ігоря Миколайовича, заступника з реагування на надзвичайні ситуації полковника служби цивільного захисту Бреуса Юрія Володимировича, заступника з державного нагляду та контролю підполковника служби цивільного захисту Аникієнка Юрія Михайловича та заступника підполковника служби цивільного захисту Нагуло Олександра Івановича. Вони призначені на ці посади наказом Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 06 серпня 2014 року.

До нині підполковник Ігор Афанас’єв працював начальником Ріпкинського районного відділу, полковник Юрій Бреус - начальником Чернігівського міського відділу, підполковник Юрій Аникієнко - заступником начальника Чернігівського міського відділу, підполковник Олександр Нагуло - начальником сектора планування, аналітичного та документального забезпечення Управління ДСНС України у Чернігівській області.

 

Останні новини Чернігівщини

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів 15:40

У зв’язку зі значним зростанням ціни на газ у Європі та на українських біржах держава має захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів.

Ніжин: відбулося нагородження учасників міського огляду-конкурсу

Ніжин: відбулося нагородження учасників міського огляду-конкурсу 14:51

18 січня відбулося підведення підсумків міського огляду-конкурсу на краще новорічно-різдвяне оформлення.

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж 13:37

Всі ці молоді люди з дитинства закохані у техніку.

Виявлено 20 нових випадків COVID-19

Виявлено 20 нових випадків COVID-19 13:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 січня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів 12:05

18 січня стартувала реєстрація вчителів початкових класів для участі у зовнішньому оцінюванні професійних компетентностей. Пілотний проект із сертифікації замінює традиційну атестацію.