Чернігівська область: психологи У ДСНС та волонтери відвідали вимушених переселенців
5 липня у смт Куликівка та с. Ладинка Чернігівського району психологи обласного Управління ДСНС України разом з волонтерами відвідали гуртожиток "Агроліцею" та санаторій "Десна", де проживає 52 людини, з них 24 дитини, що тимчасово перемістилися з районів проведення АТО.
Вимушеним переселенцям було доставлено холодильник, телевізор, посуд, дорослий та дитячий одяг, речі першої необхідності та особистої гігієни, солодощі й іграшки для дітей.
Також волонтери і психологи Управління ДСНС поспілкувалися з людьми, обговорили соціальні питання, вручили дорожні карти та провели психокорективні заняття (переборювання страху).
У зв’язку з тим, що чимало дітей у своїх малюнках зобразили людей зі зброєю, танки та літаки, тому особлива увага психологів була направлення на роботу саме з маленькими переселенцями та їх батьками.
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.