Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 08:20:41

Роботи по ліквідації накопиченого сміття на зупинках відволікають кошти від виконання робіт по дорожньому полотну

29.07.2014   11:40Агенцiя

Зовнішній вигляд й санітарний стан автомобільних доріг та придорожньої території Чернігівської області, це «обличчя» нашого регіону.

Тим паче в літній період, коли велика кількість автомобілів вирушили до берегів річки Десни та Снову, шляхами Чернігівської області.

Тому, дорожники області, крім робіт з утримання дорожнього полотна в належному стані, приділяють велику увагу роботам з прибирання території, яка обслуговується Службою автомобільних доріг у Чернігівській області.

Для підтримки належного санітарного стану автомобільних доріг постійно проводять роботи з прибрання сміття на зупинках автотранспорту.

Не зважаючи на попередження дорожників, на деяких зупинках громадського транспорту, наприклад автопавільйон «км 14» біля с. Киселівка (а/д Р-12 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем‘яч ) та автоповіоьйон «ДАЧА» біля дачного кооперативу ( а/д Р-13 Чернігів – Городня – Сеньківка), місцеві мешканці та дачники м. Чернігова постійно влаштовують накопичення великої кількості сміття, яке повинно вивозитись на сміттєзвалища.

Служба атомобільних доріг звертається до Голів садово-огородніх кооперативів з проханням необхідністю влаштування майданчиків для забезпечення вивезення сміття з встановленими на них відповідних сміттєзбірників (контейнерів).

З відповідним зверненням Служба автомобільних доріг у Чернігівській області звернулася до обласної ради,обласної державної адміністрації, обласної екологічної інспекції. Роботи по ліквідації накопиченого сміття на зупинках відволікають кошти від виконання робіт по дорожньому полотну. Не обійшли увагою по прибиранню сміття й місця відстою вантажних автомобілів та майданчики відпочинку.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 січня по 8:00 24 січня 2022 року

24 січня - який день, свято та прикмети

24 січня - який день, свято та прикмети 08:12

24 січня в Україні відзначають День зовнішньої розвідки, а у світі - Міжнародний день освіти та День ескімо.

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.