Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 09:32:11

Готуємося до опалювального сезону

29.07.2014   11:37Агенцiя

Одним з дієвих заходів сприяння працевлаштуванню безробітних громадян є професійне навчання.

Організовується воно за сприяння служби зайнятості лише за тими професіями і спеціальностями, що мають попит на ринку праці і під конкретне замовлення роботодавців. "На сьогоднішній день актуальною є підготовка фахівців, які залучатимуться до роботи в опалювальний сезон", - наголошують у службі зайнятості.

З 21 липня навчання за професіями "оператор котельні" та "машиніст (кочегар) котельні" розпочали 25 безробітних з Менського, 25 - з Городнянського та 12 – з Щорського районів.

Під час навчального процесу вони опанують необхідні у подальшій роботі знання, зокрема: технічні характеристики промислових та побутових опалювальних котлів, будову і експлуатацію котельних установок, вивчать порядок їх обслуговування. А також навчаться відстежувати справність котлів, розтоплювати їх, дотримуючись запобіжних заходів і правил. Адже у процесі роботи їм доведеться стежити за показами приладів, температурою пари й рівнем води, а у разі несправності котла - оцінювати ступінь небезпеки та вживати відповідних заходів.

Отже, за короткий термін безробітні мають змогу здобути та відновити навики роботи з опалювальним устаткуванням, що допоможе кожному з них працевлаштуватися в осінньо-зимовий період. Кваліфіковані кочегари будуть працювати в школах, дитячих садках, сільських та селищних радах тощо.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ
 

Останні новини Чернігівщини

Станом на 24 січня в Україні зафіксовано 12915 нових випадків COVID-19

Станом на 24 січня в Україні зафіксовано 12915 нових випадків COVID-19 09:10

12 915 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 24 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 1 826 дітей та 224 медпрацівники.

У Сновській громаді горіла церква

У Сновській громаді горіла церква 08:26

22 січня о 03:34 до Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу Свято-Миколаївської церкви Чернігівської єпархії Української православної церкви, що у м. Сновськ Корюківського району.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 січня по 8:00 24 січня 2022 року

24 січня - який день, свято та прикмети

24 січня - який день, свято та прикмети 08:12

24 січня в Україні відзначають День зовнішньої розвідки, а у світі - Міжнародний день освіти та День ескімо.