Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 листопада, 02:15:25

Звільнені міста Луганщини розмінують чернігівські піротехніки

29.07.2014   08:58

Піротехніки з Чернігівської області будуть розміновувати звільнені від терористів населені пункти Луганської області.

Про це повідомили у прес-центрі Управління Державної служби надзвичайних ситуацій.

Згідно з повідомленням, група піротехніків обласного Управління ДСНС України учора виїхала до Луганської області.

Там вони у складі зведеного загону ДСНС України візьмуть участь у роботах з розмінування звільнених від терористів населених пунктів та прилеглих до них територій.

Під час проведення піротехнічних робіт рятувальники будуть у першу чергу розчищати від вибухонебезпечних предметів приватний сектор, об'єкти комунального, промислового та адміністративного значення.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини