Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 15:21:21

На Чернігівщині попіклувалися про права платників податків зі Східних областей України

29.07.2014   07:49

У зв’язку з проведенням антитерористичної операції останнім часом на Чернігівщину все більше прибувають мешканці Східних областей України.

В Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області провели відповідні організаційні заходи, щоб платники податків із зони АТО могли виконувати свої конституційні права і зобов’язання.

Як повідомив начальник управління ІТ та обліку платників Анатолій Пашко, платники податків, зареєстровані у Донецькій та Луганській областях, звітність можуть подати у всіх податкових інспекціях, відділеннях або центрах обслуговування платників Чернігівської області. Це може зробити платник податків особисто або уповноважена на це особа.

Створені додаткові автоматизовані місця для самостійного формування і подання звітності в електронному вигляді.

Управління ІТ та обліку платників ГУ Міндоходів у Донецькій та Луганській областях потім забезпечать обробку прийнятої звітності згідно з отриманими реєстрами, а також звітності, поданої в електронному вигляді.

Податківці Чернігівщини також забезпечують права фізичних осіб, зареєстрованих у зоні АТО, щодо присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини