Багрінцева на дванадцять років засудив Апеляційний суд
Депутата ніжинської міської ради Максима Багрінцева засудили на дванадцять років. Саме стільки років доведеться просидіти за гратами екс-депутату за жорстоке вбивство п’ятдесяти однорічної жінки.
Колегія суддів Апеляційного суду Києва лишила вирок суду без змін на користь двох неповнолітніх дітей вбитої.
Також Максим Багрінцев має сплатити двісті тисяч гривень.
Місце вбивства вразило своєю жорстокістю правоохоронців зі стажем. У скоєному злочині Багрінцев одразу ж зізнався міліції, але через певний час від своїх свідчень відмовився.
Депутат ВР Валерій Дубіль переймався долею Багрінцева й просив, щоб Баргінцева звільнили як політв'язня. За його словами доказів недостатньо, а справа сфабрикована за політичною ознакою. До списку амністованих режиму Януковича він все ж не потрапив.
http://www.uezd.com.ua/page/bagrinceva-na-dvanadcyat-rokiv-zasudiv-apelyacijnij-sud.html
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.