Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 23:37:20

Засуджені колоній Чернігівщини заготували 2,5 тонни солінь

28.07.2014   07:31Агенцiя

Дбайливі господарі готуються до зими. Робота на кухні кипить – готуються смачні соління. Заготівлю солінь проводять не лише вдома. Про багатий стіл серед холодів піклуються і в установах виконання покарань Чернігівської області.

На Чернігівщині засуджені уже заготували понад 2,5 тонн солінь, що складає 20% від загальної потреби.

Як розповів заступник начальника управління ДПС України в Чернігівській області Василь Гавриленко, в асортименті – помідори, огірки та кабачки. Засолюють овочі виключно для власних потреб. Куштуватимуть їх засуджені взимку, коли свіжих вітамінів обмаль. Консервують нині у всіх 6 виправних закладах області.

Активно цього року установи виконання покарань Чернігівської області займаються і сушінням яблук. Кажуть, «сушки» вистачить на приготування не однієї тонни ароматного узвару.

Усі овочі, що нині використовуються для консервацій, засуджені виростили на підсобних господарствах самостійно.

 

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.