Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 12:12:25

У Прилуках – найкращий показник по оздоровленню дітей улітку

15.10.2011   08:14Агенцiя

11 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на розгляд якого вносилося 19 питань. Одним із перших члени виконкому заслухали питання про організаційне забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей улітку 2011 року, про що інформував заступник міського голови Григорій Мисан, який зазначив, що міська влада приділила особливу увагу питанню оздоровлення дітей.

Завдяки здійсненим заходам різними формами оздоровлення та відпочинку було охоплено 3822 дітей або 69,9% усіх дітей шкільного віку. Це найкращий показник по області.

На оздоровлення дітей використано понад 772 тис. грн. з місцевого бюджету, 72 тис. грн. Фонду соціального страхування та понад 950 тис. грн.. залучених коштів.

Управління освіти міської ради проводило відповідну роботу, спрямовану на забезпечення в першочерговому порядку оздоровлення дітей соціально незахищених верств населення. Так, протягом літа відпочили та оздоровилися 67 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 34 дітей-інвалідів; 48 дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС; 170 дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей; одна дитина працівника органів внутрішніх справ, який загинув під час виконання службових обов’язків; 413 дітей, які перебувають на диспансерному обліку, та 483 обдарованих і талановитих дітей.

Варто зазначити, що вже не перший рік відповідально ставляться до оздоровлення дітей такі підприємства, організації та установи міста, як НГВУ “Чернігівнафтогаз” ВАТ “Укрнафта”, ПРАТ “Акціонерне товариство тютюнової компанії “В.А.Т. – Прилуки”, Прилуцьке управління бурових робіт, міський комітет профспілки працівників освіти, рада голів профкомів медичних працівників міста, Прилуцький район електричних мереж, південні високовольтні електричні мережі, управління по газопостачанню і газифікації та інші.

Члени виконкому, узявши до відома інформацію заступника міського голови Григорія Мисана, визнали задовільною роботу міської постійно діючої міжвідомчої комісії з організації відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді в літній період поточного року та зняли з контролю у зв’язку з виконанням рішення виконкому “Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей улітку 2011 року”.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міськради

Останні новини Чернігівщини

17 січня - Всесвітній день снігу

17 січня - Всесвітній день снігу 08:26

Ідея створення Всесвітнього дня снігу напрошувалася вже дуже давно. З 2007-го року почали з’являтися перші акції міжнародного характеру, які згодом були включені до порядку денного цього дня. У 2011-му році Міжнародною федерацією лижного спорту (FIS) на 2012-й рік нарешті було заплановано ряд щорічних заходів, присвячених цій знаменній події. FIS виступила засновником Дня снігу, відзначати який вирішили в третю неділю січня.

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини