У Прилуках – найкращий показник по оздоровленню дітей улітку
11 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на розгляд якого вносилося 19 питань. Одним із перших члени виконкому заслухали питання про організаційне забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей улітку 2011 року, про що інформував заступник міського голови Григорій Мисан, який зазначив, що міська влада приділила особливу увагу питанню оздоровлення дітей.
Завдяки здійсненим заходам різними формами оздоровлення та відпочинку було охоплено 3822 дітей або 69,9% усіх дітей шкільного віку. Це найкращий показник по області.
На оздоровлення дітей використано понад 772 тис. грн. з місцевого бюджету, 72 тис. грн. Фонду соціального страхування та понад 950 тис. грн.. залучених коштів.
Управління освіти міської ради проводило відповідну роботу, спрямовану на забезпечення в першочерговому порядку оздоровлення дітей соціально незахищених верств населення. Так, протягом літа відпочили та оздоровилися 67 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 34 дітей-інвалідів; 48 дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС; 170 дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей; одна дитина працівника органів внутрішніх справ, який загинув під час виконання службових обов’язків; 413 дітей, які перебувають на диспансерному обліку, та 483 обдарованих і талановитих дітей.
Варто зазначити, що вже не перший рік відповідально ставляться до оздоровлення дітей такі підприємства, організації та установи міста, як НГВУ “Чернігівнафтогаз” ВАТ “Укрнафта”, ПРАТ “Акціонерне товариство тютюнової компанії “В.А.Т. – Прилуки”, Прилуцьке управління бурових робіт, міський комітет профспілки працівників освіти, рада голів профкомів медичних працівників міста, Прилуцький район електричних мереж, південні високовольтні електричні мережі, управління по газопостачанню і газифікації та інші.
Члени виконкому, узявши до відома інформацію заступника міського голови Григорія Мисана, визнали задовільною роботу міської постійно діючої міжвідомчої комісії з організації відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді в літній період поточного року та зняли з контролю у зв’язку з виконанням рішення виконкому “Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей улітку 2011 року”.
Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міськради
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.