Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 січня, 12:12:49

Декларанти міста Чернігова сплатили до бюджету 3 млн. грн.

25.07.2014   07:48Агенцiя

На таку суму податку на доходи фізичних осіб поповнився місцевий бюджет.

За словами заступника начальника ДПІ у м. Чернігові Володимира Мехеда, у ході кампанії декларування доходів за 2013 рік громадяни Чернігова подали 3563 податкових декларацій про майновий стан та доходи. Сума задекларованого доходу склала 202,9 млн. грн.

За результатами декларування громадяни самостійно визначили податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб у розмірі 4,3 млн. грн. На даний час вже сплачено до бюджету майже 3,0 млн.грн.

Здебільшого громадяни декларували доходи від продажу та здачі в оренду об’єктів рухомого та нерухомого майна у розмірі 24,4 млн. грн., отримання інвестиційного прибутку у розмірі 2,5 млн.грн., інші доходи склали 176 млн.грн.

«Але як і в минулі роки, найчисельнішою категорією декларантів у обласному центрі виступають громадяни, які отримали доходи від спадкування рухомого та нерухомого майна. Ними самостійно задекларовано до сплати в бюджет податку на доходи фізичних осіб у сумі 104,9 млн.грн.»,- повідомив Володимир Мехед.

З метою отримання податкової знижки вже задекларували свої доходи та витрати близько 1,5 тис. мешканців Чернігова, для яких визначена сума повернення із бюджету в розмірі 1,7 млн.грн.

До речі, згідно чинного податкового законодавства, від цієї категорії громадян декларації приймаються до закінчення поточного календарного року. На звітну дату таким громадянам вже повернуто понад 1,6 млн.грн.
Звертаємо Вашу увагу, що самостійно визначені податкові зобов’язання, зазначені в поданих деклараціях про майновий стан і доходи, необхідно сплатити до 1 серпня 2014 року.

У разі порушення терміну сплати, відповідно до ст. 126 Податкового кодексу України, передбачена відповідальність у вигляді штрафу у таких розмірах: - при затримці до 30 календарних днів включно – у розмірі 10 відсотків від суми боргу; - при затримці більше 30 календарних днів - 20 відсотків від суми боргу.
 

Останні новини Чернігівщини

 Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка

Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка 12:00

Ювенальний прокурор Офісу Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді позицію щодо призначення покарання чоловіку, який намагався викрасти 8-річну дівчинку (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст.146 КК України).

Козелецькі медики отримали необхідне діагностичне обладнання

Козелецькі медики отримали необхідне діагностичне обладнання 11:44

Новий сучасний прилад - автоматичний гематологічний аналізатор - отримали медики КНП «Козелецький центр первинної медико-санітарної допомоги» за сприяння народних депутатів України від Чернігівщини.

26 січня розпочинається виборчий процес у ОВО №206

26 січня розпочинається виборчий процес у ОВО №206 09:15

ЦВК затвердила Календарний план проміжних виборів народного депутата у 206 окрузі.

Дах у дитсадку в Сосниці, який зірвало під час негоди, укладали з порушеннями, — експерт

Дах у дитсадку в Сосниці, який зірвало під час негоди, укладали з порушеннями, — експерт 08:59

Дах у дитсадку "Сонечко" в Сосниці, який зірвало під час негоди минулої п’ятниці, укладали з порушенням.

У Чернігові розглядають можливість повернення

У Чернігові розглядають можливість повернення "Облтеплокомуненерго" у власність міста 08:52

18 січня, на щотижневій розширеній нараді чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав доручення своєму заступнику Віктору Геращенку підготувати розпорядження про створення робочої групи щодо повернення «Облтеплокомуненерго» у власність міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини