Бійці спеціальної роти судової міліції "Грифон" відзначили 17-річчя служби
В Управлінні блоку громадської безпеки УМВС України в Чернігівській області відбулися урочистості з нагоди 17 річниці від дня заснування судової міліції.
23 липня 1997 року – день створення спецпідрозділів судової міліції. На сьогоднішній день в підпорядкуванні УМВС України в Чернігівській області діє спеціальна рота судової міліції «Грифон».
Одним з основних завдань підрозділу є забезпечення безпеки учасників кримінального судочинства, працівників суду, правоохоронних органів та їх близьких родичів. З урахуванням конкретних обставин відповідно до законодавства спецпідрозділ запроваджує такі заходи, як особиста охорона, охорона житла і майна, видача зброї, засобів індивідуального захисту і сповіщення про небезпеку, забезпечення конфіденційності даних про об'єкти захисту та деякі інші.
За час свого існування чернігівський «Грифон» забезпечив особисту охорону більш, ніж 150 особам. Попит на охоронні послуги спецпідрозділу «Грифон» зростає. Люди стали більше довіряти працівникам судової міліції. Під охороною «Грифону» знаходяться 13 приміщень судових установ області, з яких 11 – цілодобово.
В цей урочистий день особовий склад від себе особисто та від керівництва Управління привітав з Днем служби командир спеціальної роти судової міліції «Грифон» підполковник міліції Олег Апекунов.
Не обійшлося і без приємних моментів – шестеро міліціонерів отримали з рук керівництва новенькі погони, бійцям було присвоєне чергове спеціальне звання. З них трьом - достроково, в порядку заохочення. Ще десятеро бійців були нагороджені грошовою винагородою.
Як сказав Олег Апекунов, вітаючи бійців, кожен день вашої праці – це випробування характеру, іспит на чесність, порядність, професійну майстерність, здатність до прийняття виваженого та своєчасного рішення. А довіра та щира вдячність громадян є найвищою оцінкою діяльності спеціального підрозділу судової міліції «Грифон».
Сам командир нещодавно повернувся зі сходу України, де разом із 16 бійцями роти брав участь в антитерористичній операції, адже «Грифон» завжди відданий своїй справі, пильнуючи Закон і честь.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.