За минулу добу органами внутрішніх справ УМВС в Чернігівській області зареєстровано
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 41 кримінальному правопорушенню особи, які їх скоїли, встановлені, з них: 1 вилучення зброї, 2 факти шахрайства, 18 крадіжок, 5 злочинів, пов’язаних з наркотиками, 9 фактів тілесних ушкоджень та 6 інших кримінальних правопорушень.
На дорогах області сталося 2 ДТП, в результаті яких 2 особи отримали тілесні ушкодження.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 21 водій, складено 108 адміністративних протоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.